Nasz Zespół

squad-image

Anna Wysocka

Hej! Tu Ania lub Ana (wedle preferencji) z 3e4. Pasjonatka muzyki, szczególnie śpiewu. ENFP (typ osobowości określany inaczej jako DZIAŁACZ). Uwielbiam rozmawiać z ludźmi i czerpać z interakcji z nimi. W Sztabie - liderka, w potencjalnym Rządzie - Prezydent Staszica.

squad-image

Maciej Romanowski

Hej, jestem Maciek i chodzę do matexu 3a4. W rządzie byłbym wiceprezydentem. Moją wielką pasją jest sport i właśnie w tym obszarze będę najintensywniej działał.

squad-image

Kinga Karkusiewicz

Hejj, tu Kinia z 3e4. Miłośniczka sztuki, tj. rysunku, malarstwa i muzyki. Oprócz tego, przyszła architektka uwielbiająca jamniki i spacery w mglistych krajobrazach. W Sztabie graficzka sprawująca pieczę nad social mediami, a w potencjalnym Rządzie, także, komisarz ds. kultury i sztuki.


squad-image

Sofia Tomilov

Hejka, jestem Sofia i chodzę do 3A3. W sztabie zajmuję się (razem z Kinią) social mediami, a w wolnym czasie zajmuję się wszystkim związanym ze sztuką i muzyką <33

squad-image

Tosia Klata

Hej, tu Tosia z 3e4 (mat-biol-chem). Dziecko uzależnione od kawy, Świąt, książek i pieczenia ciasteczek. Jak dobrze pójdzie, przyszła pani patomorfolog i komisarz ds. praw uczniowskich.

squad-image

Róża Makówka

Jestem z 3d4 (mat-przyr). W rządzie zajmować będę się działem kultury i sztuki. Uwielbiam śpiewać i malować, a moją pasją jest teatr.


squad-image

Piotr Olbryś

Hej, jestem Piotrek, chodzę do 2e. W sztabie (i docelowo rządzie!) zajmuję się inicjatywami uczniowskimi. W wolnym czasie gram w szachy oraz pływam.

squad-image

Alicja Nowak

Hejo, nazywam się Alicja Nowak i chodzę do klasy 2f (mat-fiz). W rządzie miałabym przyjemność zajmować rolę komisarki ds. sportu. W wolnych chwilach uwielbiam grać w siatkówkę oraz słuchać rockowej muzyki.

squad-image

Agata Smolińska

Hej!! W sztabie przydzielane są mi zadania techniczne, co jest ściśle związane z moim zamiłowaniem do programowania. Aktaulnie uczęszczam do klasy przyrodniczej biol-chem-mat 3e4. W przyszłości mam nadzieję, objąć funkcję komisarza ds. Sportu.


squad-image

Bernard Kula

Nazywam się Bernard Kula i chodzę do klasy 3b4 - matexu. Uwielbiam jeść i spać jednak w przerwach od tego lubię trochę zabawy jakiej przysporzają sporty fizyczne jak i umysłowe. W sztabie Ani razem z Jankiem Kotem głównie będziemy się zajmować rozwijaniem i rozpowszechnianiem brydża w Staszicu.

squad-image

Jan Kot

Nazywam się Jan Kot i chodzę do klasy 3b4 - matexu. Bardzo lubię jeść, ale także biegać czy grać w piłke nożną. W sztabie Ani razem z Bernardem Kulą głównie będziemy się zajmować rozwijaniem i rozpowszechnianiem brydża w Staszicu.

squad-image

Matylda Morawska

Hej! Tu Matylda z klasy 2D. Od kilku miesięcy działam w SZTOSie, gdzie realizuję moją pasję, jaką jest muzyka. W potencjalnym Rządzie byłabym komisarzem ds. inicjatyw uczniowskich.


squad-image

Mikołaj Ośmiański

Cześć, tu Mikołaj z klasy 1H - reprezentant pierwszoklasistów w Sztabie i potencjalny komisarz ds. inicjatyw uczniowskich w Rządzie. Pasjonat chemii i medycyny. Wolne chwile spędzam grając w szachy i badmintona lub oddając się sztuce.

squad-image

Weronika Różewska

Hejka. jestem Weronika i chodzę do klasy 3e4 (mat-biol-chem). Moją miłością jest sport, szczególnie pływanie, siatkówka i brydż. W rządzie działałabym razem z Emilką jako komisarka ds. wolontariatu.

squad-image

Emilia Śledź

Hejka, jestem Emilka i chodzę do 3e4 (mat-biol-chem). Uwielbiam rozwiązywać zadanka z chemii, a moją nową miłością stała się siatkówka. W rządzie razem z Werą działałabym jako komisarka ds. wolontariatu.


squad-image

Helena Boguta

Hej, tu Hela z klasy 3a4 (matex). Interesuję się matematyką i językami obcymi. W wolnym czasie, lubię czytać książki i oglądać seriale. Szczególne miejsce w moim sercu zajmują muzyka i żelki. W potencjalnym Rządzie będę pełnić funkcję komisarza.

squad-image

Zofia Kuśmierowska

Mam na imię Zosia i chodzę do klasy 3a4 :)). Chciałabym abyśmy wszyscy mogli w szkole dobrze spędzać czas, dlatego dołączyłam do sztabu jako komisarz pomocniczy. W wolnym czasie rysuję, czytam książki oraz trenuję judo.